مهرگان ادب

 

بالاخره مراسم اختتامیه دهمین دوره جایزه مهرگان برگزار شد. در شرایط به سامان( ! ) این روزها و سالها، این جایزه با حضور بیست ـ سی نفر در یک دفتر کوچک به کار خود پایان داد.

    در بخــش رمان این جایـزه، "مونالیـزای منتشر" به عنوان بهترین رمان دهمین دوره این جایزه معرفی و "پری فراموشی" شایسته تقدیر شد.
همچنین در بخش مجموعه داستان، "برف و سمفونی ابری" به عنوان بهترین مجموعه داستان برگزیده، و از "هجوم آفتاب" تقدیر شد.

   سه بانوی فرهیخته حامیان مالی این جایزه بودند. حضورشان در این مراسم، برای من شهد بود و عسل.

خبر چاپ دوم کتابم را هم همانجا از ناشر شنیدم و کامم شیرین تر شد.

همین!

 

/ 8 نظر / 27 بازدید
روژین خسروی

این که جا تنگ بود و دستمان به دیوار می گرفت درجه هشتم اهمیت را به خود اختصاص می داد درجه اول برای این بود که برگزار شد و کسانی که شایسته تقدیر بودند هرچند ناچیز تقدیر شدند. تبریک و تهنیت به مناسبت قرار گرفتن تندیس مهرآمیز مهرگان در دستان شما[گل]

زمانيان

سلام كتاب شما را خوانده ام و مي خواهم با شما گفتگو بگيرم. خبرنگار روزنامه قدس هستم. كتاب شما را در تعطيلات نوروزي خواندم.

زمانيان

میل را دوباره نوشتم اولی اشتباه بود

روژین خسروی

ظاهرا این مونالیزا قسمت ما نمی شود به زور نسخه ای فراهم کردم آن را هم کسی خواست به ناچار پیشکش کردیم فی الواقع مشخص نیست کی از چاپ دوم در می آید؟

دساتیر

برنده‌ای هستم که جایزه‌اش پریده ‌است!...

بی پدر خودشیفته

مبارک باشه. همین. اینم که قبلاَ گفته بودم. بد نیست تو هم یه چند خطی تاملات فلسفیت رو بنویسیا![تایید]

ماه تی تی

تبریک فراوان

شکوفایی(مینا)

خوشگل بود. اندرفواید خوابگرد خوانی (سایت سید رضا شکراللهی عزیز) بود که پارسال با کتاب نابتون، یعنی همون مونالیزای منتشر مستطاب! آشنا شدم. توی فراخوان سایت خوابگرد (فراخوان انتخاب بهترین اثر ادبی به وسیله وبلاگنویسان) هم همین رو انتخاب کردم... خود خودشو. ممنون از اندیشتون ... قلمتون ... پشتکارتون. آقای گیوای گل.