...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

به دلیل... تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

 

همین.

/ 19 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرهنگ

اميدوارم هركجا هستي سالم و تندرست باشي.

بي پدر خودشيفته

حالا كه هستي بنويس ديگه. خسته شدم هي مدام تعطيل ميكني. واسه تو كه نوشتن از هر كاري آسونتره داداش.[شکست]

شیخ پشم الدین

عجب "دلیل" محکمی بوده آن دلیل! امید که "ذلیل" نکند, که "جلیل" کند روح را و "خلیل" باشد با دل... گفتیم "دل" یادمان آمد بگوییم که دلمان هم بسی تنگ شده از برای شازده شاهرخ خان...

بهترین داستان کوتاه هفته

5 داستان برای رأی گیری «بهترین داستان هفته» انتخاب شدند. اگر دوست دارید از خواندن 5 داستان لذت ببرید تشریف بیاورید. اگر دوست دارید دوستانتان هم از خواندن این 5 داستان لذت ببرند، آنها را هم خبر کنید. منتظر حضورتان هستیم. این رأی گیری کاملاً آزاد و به دور از حاشیه برگزار می شود... رأی کسی از بین نمی رود. در ضمن، دوستانی که مایل باشند به لینک های وبلاگ اضافه می شوند و داستان های به روز شده شان در لیست خوانش اعضا قرار می گیرد. با تشکر

پاتوق ادبی

"زرد،آبی" شما را علاوه بر خوانش و نقد داستان مهمان پاتوق ادبی، به بحث پیرامون داستان و ادبیات دعوت می کنیم. در صورتی که تمایل داشتید آثار منتشر نشده تان را به سبک و سیاق پاتوق ادبی به نقد بگذارید، می توانید آن را به ایمل ما بفرستید.میزبانی شما مایه مباهات ماست.

شیخ پشم الدین

رفته رفته داریم نگرانتان می شویم شازده شاهرخ خان! جسارت است لکن نکند به سلامتی و میمنت داماد شده اید و دستتان به منزل بند است آقا؟!... کجا مانده اید اینهمه وقت؟!... بس نیست این تعطیلی؟!

مجتبی

بابا کجایی شما؟! آپ کن لامصب را. جسارتا این فامیل اصلیتون رو اگه دوست داشتین بگین ببینم چیه که ازش خوشتون نمی آد.

شب‌های شهرزاد

شب‌های شهرزاد، رشحات قلم جمعی از علاقه‌مندان به شعر، داستان و مقولات ادبی است که سعی دارند پنجره‌ای به گستره ادبیات بگشایند؛ اگر مایلید تا از این روزنه نیز نگاهی به آثار ادبی داشته باشید، چشم به‌راه شما و نظراتتان هستیم.